Menüü
Ostukorv

Ahjud

Basseiniahjuga saab tõhusalt kütta kuni 25 m3 mahutavusega basseine. Ahi on valmistatud kvaliteetsest 3 mm paksusest merealumiiniumist, mis on väga hea soojusjuhtivuse ning pika elueaga. Ahju iga keevisõmbluse hermeetilisus on eraldi kontrollitud. Ahju tagaküljel on 1½" sisekeermega t..
Hind alates  1 382.00 €
Kümblustünni siseahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mille tõttu toode on väga vastupidav ja pika kasutusajaga. Korsten on valmistatud roostevabast terasest. Ahju ette võib tellida ka turvaaia või metallist katte. Saadaval on ka korstna kaitsevõre, sädemepüüdja, korstnapikendus, spet..
Hind alates  396.00 €
Kümblustünni välisahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mille tõttu toode on väga vastupidav ja pika kasutusajaga. Antud ahi on oma ehituselt lihtne ja sellele ei ole lisatud midagi üleliigset, kuid samas kütab see edukalt sinu kümblustünni soojaks. Tegemist on soodsaima välisahjuga tu..
Hind alates  447.00 €
Kümblustünni välisahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mille tõttu toode on väga vastupidav ja pika kasutusajaga. Ahju esipaneel ning korsten on valmistatud roostevabast terasest. Ahju uksel on klaas, mis võimaldab jälgida põlemise protsessi kulgu ning on ka esteetiline. Saadaval on k..
Hind alates  635.00 €
Kümblustünni välisahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mille tõttu toode on väga vastupidav ja pika kasutusajaga. Ahju esipaneel on valmistatud terasest, korsten roostevabast terasest. Sobib kasutamiseks kümblustünnide ja ka basseinide kütmiseks. Lisaks suurele võimsusele on selle ahj..
Hind alates  1 195.00 €
Kümblustünni välisahi on valmistatud roostevabast terasest, mistõttu on antud ahi eriti vastupidav ja pika kasutusajaga. Ahi säilitab oma kena välimuse ka aastate pärast. Korsten on samuti valmistatud roostevabast terasest. Saadaval on ka korstna kaitsevõre, sädemepüüdja, korstnapikendus, tuhakühvel..
Hind alates  1 014.00 €
Kümblustünni ahi on valmistatud kvaliteetsest merealumiiniumist, mille tõttu toode on väga vastupidav ja pika kasutusajaga. Korsten ja ahju ümbritsev metallpaneel on valmistatud roostevabast terasest.  Lisavarustusena soovitame osta korstnakaitesvõre. Lisavarustusena on võimalik osta klaas..
Hind alates  838.00 €
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)