Menüü
Ostukorv

Garantii

Klaasplast- ja akrüülsisudel ning ahjudel on 24-kuuline materjali- ja tootmisvigade garantii. Garantii kehtib juhul, kui kasutaja on tutvunud toote kasutusjuhistega ja järgib neid.

NB! Kommertskasutuseks mõeldud toodete ja puidust kümblustünnide puhul on garantiiaeg erinev.

Garantii ei kata selliseid puumaterjalile omaseid vigu nagu näiteks värvimuutused, niiskuse vaheldumisest tingitud muutused, praod jms. Puidust kümblustünnide puhul ei kuulu garantii alla tavapärane niiskusest põhjustatud puitmaterjali elamine, mis võib omakorda tingida kümblustünni lekkeid.

Tavaline, kasutusest tulenev kulumine garantii alla ei kuulu ning väärast paigaldamisest või kasutamisest tingitud kahjustusi ei hüvitata.

Samuti ei hüvitata külmakahjustusi, kuna nende tekkimist on võimalik vältida, kui kümblustünni või ahju õigesti kasutada.

Äikese või muude ilmastikunähtuste põhjustatud kahjud garantii alla ei kuulu.

Garantii ei kata kemikaalide valest kasutamisest tulenevaid söövituskahjustusi.

Garantii alla ei kuulu lisakulud, nagu näiteks terrassi ehitamise või lammutamise kulud.

Garantii ei hõlma mullisüsteemi pumpa sattunud vee tekitatud kahjustusi.

Garantii lõpetab kehtivuse, kui toodet üritatakse omavoliliselt muuta või parandada või kui seda ei kasutata sihtotstarbeliselt. Garantii ei kehti ka juhul, kui toodet on hoiustatud vales asendis või sobimatutes tingimustes.

Garantii kehtib, kui ostja teavitab müüjat vea ilmnemisest mõistliku aja (7 päeva) jooksul. Ostja peab suutma usaldusväärselt tõestada, kust ja millal toode on ostetud ning selgelt välja tooma, milles viga seisneb.