Menüü
Ostukorv

Kümblustünni paigaldus

Panime siia lühidalt kirja, kuidas paigaldada kümblustünni. Kuigi meil kasutusjuhendis on paari lausega öeldud, kuidas kümblustünni paigaldada, küsivad paljud kliendid ikka: “Mis ma sinna alla pean panema?” või “Kas ma pean sinna alla ka midagi panema?”

Esimese asjana tuleks valida kümblustünnile sobiv koht, mis oleks kooskõlas tuleohtusega. Sellest on pikemalt juttu kasutusjuhendis lk 12. Parim lahendus kümblustünni paigaldamiseks on betoonist või tänavakivist alusplaat. Kümblustünni all olevate immutatud puidust prusside ja kivist aluspinna vahele soovitame panna vundamendilindi (ruberoid), mis takistab niiskuse sattumist kümblustünni konstruktsioonidesse. Sellise lahenduse puhul on välistatud kümblustünni vajumine ja umbrohu kasvamine kümblustünni all ning on tagatud korralik tuulutus. Veidi lihtsam variant on paigaldada kõmblustünn fibo plokkidele või immutatud puidust karkassile. Viimase variandi puhul tuleks võimalusel paigaldada geotekstiil, et kümblustünni alla ei kasvaks umbrohi. Kui ostate kümblustünni talvel ja lume sees ei saa paigaldada tänavakivi ega valada betoonalust, siis võib ajutiselt panna alla mõned prussid. Selline lahendus sobib ainult ajutiseks kasutamiseks. Kümblustünni alla käivale betoonplaadile võite küsida pakkumist meie müügiesindajalt. Tehases eeltoodetud plaat tõstetakse kraanaga sobivasse kohta ja sellele saab koheselt tõsta kümblustünni. Kui on kuiv, tasane ja kõva pinnas, siis selline paigaldus võtab aega umbes 1 tunni. Kui on vajadus pinnast välja kaevata ja tagasitäidet teha, sõltub tööaeg konkreetsest juhtumist.

Kui on küsimusi seoses kümblustünni paigaldamisega, võite julgelt helistada Markusele – 56508976.


Paigaldus teenusena

Soovi korral vabastame Teid kõigist muredest seoses kümblustünni transpordi ja selle paigaldamisega. Vajadusel ehitame kümblustünni ümber terrassi või kohandame olemasolevat terrassi. Paigaldame ja transpordime kümblustünne ka kõige ekstreemsematesse kohtadesse. Kuivõrd meie tegevuskoht asub Harjumaal, Sauel, pakume paigaldusteenust umbes 50 km raadiuses.

Küsi pakkumist kümblustünni paigaldusele! Vaata ka meie galeriid!