Menüü
Ostukorv

Kümblustünni paigaldus

Panime siia lühidalt kirja, kuidas paigaldada kümblustünni. Kuigi meil kasutusjuhendis on paari lausega öeldud, kuidas kümblustünni paigaldada, küsivad paljud kliendid ikka: “Mis ma sinna alla pean panema?” või “Kas ma pean sinna alla ka midagi panema?”

Esimese asjana tuleks valida kümblustünnile sobiv koht, mis oleks kooskõlas tuleohutusega. Sellest on pikemalt juttu kasutusjuhendis lk 12. Parim lahendus kümblustünni paigaldamiseks on betoonist või tänavakivist alusplaat. Kümblustünni all olevate immutatud puidust prusside ja kivist aluspinna vahele soovitame panna vundamendilindi (ruberoid), mis takistab niiskuse sattumist kümblustünni konstruktsioonidesse. Sellise lahenduse puhul on välistatud kümblustünni vajumine ja umbrohu kasvamine kümblustünni all ning on tagatud korralik tuulutus. Veidi lihtsam variant on paigaldada kümblustünn fibo plokkidele või immutatud puidust karkassile. Viimase variandi puhul tuleks võimalusel paigaldada geotekstiil, et kümblustünni alla ei kasvaks umbrohi. Kui ostate kümblustünni talvel ja lume sees ei saa paigaldada tänavakivi ega valada betoonalust, siis võib ajutiselt panna alla mõned prussid. Selline lahendus sobib ainult ajutiseks kasutamiseks.

Kui on küsimusi seoses kümblustünni paigaldamisega, võite julgelt helistada Markusele – 56508976.


Paigaldus teenusena

Kui te ei soovi ise tegeleda kümblustünni paigaldamisega siis võite tellida selle töö meie koostööpartneritelt. Vajadusel ehitatakse kümblustünni ümber terrassi või kohandatakse olemasolevat terrassi. Paigaldatakse ja transporditakse kümblustünne ka kõige ekstreemsematesse kohtadesse. Paigaldusteenust pakuvad meie koostööpartnerid Harjumaal.


Küsi pakkumist kümblustünni paigaldusele meie koostööpartneritelt:


TR-Haljastus OÜ

Telefon: 520 0119

E-mail: info@trhaljastus.ee

TR-Haljastus  pakub kümblustünnide paigalduse täisteenust ehk siis teevad aluspinna, vajadusel ehitavad terrassi ja komplekteerivad kümblustünni


Toruabi OÜ

Telefon: 648 2200  või 511 6622

E-mail: dispetser@toruabi.ee

Toruabi pakub abi santehnilistel ja elektritöödel (kütte- ja filtrisüsteemide ühendamine).


Aaker Kivi OÜ

Telefon:5237491

E-mail: info@aakerkivi.ee

Aaker Kivi OÜ pakub abi aluspinna ettevalmistamisel (tänavakivide ja kõnniteeplaatide paigaldus).


Ideede ja inspiratsiooni saamiseks vaata meie galeriid.