Menüü
Ostukorv

Juhend kümblustünni ja/või lisavarustuse ostmiseks

Meil on hea meel, et olete tulnud meie kodulehele valima endale sobivat kümblustünni. Kümblustünnikomplektid koos sobiva lisavarustusega saab kodulehel ise kokku panna ja seejärel meile päringu saata. Meie müügispetsialistid vaatavad selle üle, soovitavad ehk midagi olulist lisaks ning esitavad seejärel teile hinnapakkumise. Kui soovite mõne kümblustünni või lisavarustuse kohta täiendavat informatsiooni, siis võib alati julgelt helistada või e-kirja saata. Hinnapäringuid võib alati saata ka e-posti teel, kui ei soovi meie päringuvormi kasutada. Soovitame alati küsida hinnapakkumist, sest olenevalt aastaajast või mõnest käimas olevast kampaaniast võivad pakutavad hinnad olla tunduvalt soodsamad kui kodulehel olevad hinnad. Hinnapakkumise saamiseks valige välja sobivad tooted ja vajutage nuppu “Esita tellimus”.

Väiksemate mõõtmetega toodete puhul (ahjud, lisavarustus) ei ole vaja päringut teha, neid saab osta otse meie uuest e-poest. 

Kui olete ostukorvi lisanud tooted, mille kohta tuleb esitada päring  ja tooted mida saab osta kohe, siis puudub kohe ostmise võimalus. See tähendab, et teile esitatakse kõigi toodete kohta hinnapakkumine. Pakkumise saamiseks klikkige nupul „Esita tellimus“.