Menüü
Ostukorv

Elektrikütted

Elektriküte paigaldatakse filtrisüsteemiga samasse ringlusesse. Elektrikütet võib kasutada lisaks puuküttega ahjule (soovitud veetemperatuuri hoidmiseks) või ka ainukese eraldiseisva küttelahendusena. Kümblustünni litraažist olenevalt saab valida 3 kW, 6 kW ja 6 kW võimsusega küttekehade vahel...
Hind alates  171.00 €
Elektriküttekomplekt Swim&Fun 3kW on soodsa hinnaga ja lihtne komplekt. Komplekt sisaldab 3kW kütteseadet, 250W taimeriga sirkulatsioonipumpa, filerseadet, filtripalle, läbiviike, voolikuid ja klambreid. Seadmete tootja: Swim&Fun. Kõik seadmed ühe faasilised(230v) ja on pistikutega. Kümblust..
Hind alates  518.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Nano SPA 3kW on töökindla ja titaan küttekehaga kütteseadmega komplekt. Komplekt sisaldab 3kW Elecro Nano SPA kütteseadet, 250W taimeriga tsirkulatsioonipumpa, filterseadet, filtripalle, läbiviike, voolikuid ja klambreid . Seadmete tootja: Swim&Fun ja Elecro(UK tootja..
Hind alates  726.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Nano SPA 3kW plus  on töökindla ja titaan küttekehaga kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Komplekt sisaldab 3kW Elecro Nano SPA kütteseadet, 250W(ilma taimerita) tsirkulatsioonipumpa, spetsiaalselt taimerga elekt..
Hind alates  1 012.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Optima Compact 3kW on premium klassi kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Premium klassi Elecro Optima Copact kütteseade on varustatud LCD ekraaniga ja täielikult elektroonilisel juhitav. Võimalik juhtida wifi või blue..
Hind alates  1 793.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Optima Compact 6kW on võimsa premium klassi kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Premium klassi Elecro Optima Compact kütteseade on varustatud LCD ekraaniga ja täielikult elektroonilisel juhitav. Võimalik juhtida wifi ..
Hind alates  2 049.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Optima Compact 9 kW  on võimsaima premium klassi kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Premium klassi Elecro Optima Compact kütteseade on varustatud LCD ekraaniga ja täielikult elektroonilisel juhitav. Võimalik juh..
Hind alates  2 071.00 €
Jahutusseadme info tuleb varsti...
Hind alates  2 950.00 €
Kümblustünni või basseini välisahjul peab kütteperioodi jooksul olema tagatud pidev veetsirkulatsioon. Kui ahi on paigaldatud sellisena, et puudub vaba tsirkulatsioon, tuleb kasutada tsirkulatsioonipumpa. Vaba tsirkulatsioon tekib siis, kui ahi on paigaldatud vastavalt ahju paigaldusjuhisele. Küm..
Hind alates  200.00 €
Elektriküte paigaldatakse filtrisüsteemiga samasse ringlusesse. Elektrikütet võib kasutada lisaks puuküttega ahjule (soovitud veetemperatuuri hoidmiseks) või ka ainukese eraldiseisva küttelahendusena. Kümblustünni litraažist olenevalt saab valida 3 kW, 6 kW ja 9 kW võimsusega küttekehade vahel...
Hind alates  379.00 €
Elektriküte paigaldatakse filtrisüsteemiga samasse ringlusesse. Elektrikütet võib kasutada lisaks puuküttega ahjule (soovitud veetemperatuuri hoidmiseks) või ka ainukese eraldiseisva küttelahendusena. 3 kW elektriküte tarnitakse eraldi pakendis koos paigaldusjuhendiga. Titaanist sisemuse tõttu on kü..
Hind alates  919.00 €
Elektriküte paigaldatakse filtrisüsteemiga samasse ringlusesse. Elektrikütet võib kasutada lisaks puuküttega ahjule (soovitud veetemperatuuri hoidmiseks) või ka ainukese eraldiseisva küttelahendusena. 6 kW elektriküte tarnitakse eraldi pakendis koos paigaldusjuhendiga. Titaanist sisemuse tõttu on kü..
Hind alates  1 145.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)