Menüü
Ostukorv

Kümblustünnide kaaned

PVC-materjalist kaas kümblustünni katmiseks, et vältida prahi sattumist vette. Kaas on pehmest materjalist ja valget-helehalli värvi. PVC-kaas ei kannata pealeronimist ega ka rasket lund. Kaas ei ole isoleeriv. Kõik kaaned on toodetud spetsiaalselt meie kümblustünnidele, kuid mõned mudelid sobivad k..
Hind alates  79.00 €
Uretaankaas on 100 mm paksune polüuretaanvahuga soojustatud kaas, mis lühendab kütmisaega märgatavalt ning kannatab ka paksemat lumekihti. Me ei soovita aga kaanel istuda või selle peal kõndida. Uretaankaane saab kinnitada kümblustünni viimistluse külge ning vastavate kinnituste kaudu ka koodi abil ..
Hind alates  219.00 €
Kaanelift hõlbustab mudelil Koriks 1650 L soojustatud kaane (100 mm, uretaan) mahavõttu ja pealepanekut. Kaanelift võimaldab avada vaid ühe kaanepoole või ka terve kaane...
Hind alates  191.00 €
Polükarbonaadist (Makrolon®) kümblustünni kaas. Kaane kasutamine aitab ära hoida sodi sattumise vette ning lühendab kütmisaega. Kõik kaaned on toodetud spetsiaalselt meie kümblustünnidele kuid mõned mudelid sobivad ka teiste tootjate kümblustünnidele. Küsige meie müügispetsialistilt abi kui otsite k..
Hind alates  179.00 €
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)