Menüü
Ostukorv

Vee puhastamine

Basseinikahvaga on  võimalik vee pinnalt putukaid, puulehti ja muud sodi eemaldada. Võimalik on juurde osta vars...
Hind alates  7.00 €
Basseinisool aitab hoida vee puhtana. Soolaga desinfitseerimine eemaldab veest patogeenilised mikroorganismid nagu bakterid ja viirused ning pärsib vetikate teket. Samuti pehmendab sool karedat vett, vältides seeläbi lubisette ladestumist kümblustünni pinnale. Ühtlasi muudab sool vee selgemaks ning ..
Hind alates  25.00 €
MIS ON DUTRIONDutrion on paljudes maades laialdast heakskiitu pälvinud tõhus desinfitseerimisvahend, millel on parimad uue põlvkonna desinfitseerimisomadused. Duka Production pakub uuenduslikku desinfitseerimistehnoloogiat Dutrioni kiiresti lahustuvate tablettide näol, mille abil saab kiiresti v..
Hind alates  54.00 €
Kümblustünni filtri läbiviigu kate võimaldab kinni püüda suurema sodi ja mänguasjad, et need ei satuks filtrisse...
Hind alates  10.00 €
Filtrielement sobib kasutamiseks kümblustünnisisesele filtriseadmele. Filtrielementi saab mõned korrad voolava veega pesta, kuid üldjuhul kulub neid 2–3 tk hooaja jooksul...
Hind alates  20.00 €
Filtripallid asendavad filtris kasutatavat liiva ning neid on palju mugavam kasutada. 25 kg liiva asemele tuleb filtrisüsteemi sisestada vaid üks kott kergeid (350 g) filtripalle. Liiva kasutades võib see paratamatult ka kümblustünni jõuda, kuid filtripallide puhul seda ohtu ei ole...
Hind alates  48.00 €
Tänu filtrisüsteemile saab kasutada sama vett pikema perioodi jooksul. Pakume filtrisüsteemi jaoks ka soojustatud kappi, mis võimaldab süsteemi kasutada ka talveperioodil, ilma et külm seda kahjustada saaks. Filtrisüsteemiga samasse ringlusesse saab paigaldada ka elektrikütte (3 kW või 6 kW võimsuse..
Hind alates  299.00 €
Filtrisüsteemi saab paigaldada selleks ette nähtud kappi. Nagu kümblustünni välisviimistlust, on ka kappi võimalik tellida eri materjalist: puit (kuusk), termopuit, komposiit (loe lingile klikkides materjalide kohta lisaks). Filtrisüsteemi kapi saab tellida kas soojustusega või ilma. Kui kümblu..
Hind alates  447.00 €
Filtrikapp sobib filtrisüsteemile ja 3 kW elektrikütteseadmele. Filtrikapp on valmistatud kuuse puidust või termopuidust  ja tarnitakse osadena pakendis...
Hind alates  237.00 €
Puhastusvahend Kiilto Teho A 100 sobib ideaalselt kümblustünni sisu puhastamiseks. Sobib kasutamiseks igast materjalist kümblustünnisisude puhul. Soovitame kümblustünni puhastada vahetult pärast tünni kasutamist...
Hind alates  15.00 €
Tegemist on väga lihtsa filtrisüsteemiga, mis sobib kasutamiseks kõikides kümblustünnides ja väiksemates basseinides. Filtrisüsteem riputatakse kümblustünni serva külge. Filtreerimistsükli pikkus võiks olenevalt vee kogusest ja kvaliteedist olla 1–8 tundi ööpäevas. Filtrisüsteemi võimsus on 70 W ja ..
Hind alates  181.00 €
Läbiviigukorkidega saab vajaduse korral sulgeda kümblustünni sees olevad läbiviigud.Kui ahju läbiviigud on suletud, saab ahju veest tühjendada (ahju esiosas on selleks koht) ilma kümblustünnist vett välja laskmata. Sellega väldite ahju jäätumise/külmumise ohtu. Vaadake ka ahju kasutusjuhendit. Selle..
Hind alates  26.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)