Menüü
Ostukorv

Kümblustünn haagisel

Ehitame Teile kümblustünni haagisele. Komplektis sisalduvad mitmed lisatarvikud, mis muudavad selle ratastel kümblustünni kasutamise suurepäraseks elamuseks. Kümblustünn haagisel sobib nii rentimiseks kui ka suvilasse.

Komplekt sisaldab: klaasplastsisu, aluskarkass, 37 kW välisahi (roostevabast terasest esipaneeliga), klaasuks, komposiitviimistlus, trepp (komposiit), joogialused, soojustatud kaas (uretaan), trapp, 750 kg registrimassiga haagis. Lisatarvikud (nt LED-valgus, mullisüsteem) võib lisatasu eest juurde tellida.

Alates 2024. aastast omavad meie pakutavad kümlbustünnihaagised EU tüübikinnitust. See tähendab, et tehnilises passis olevad haagise mõõdud, kaalud ja otstarve vastab tegelikkusele. Teadaolevalt on meie pakutavad kümblustünnihaagised ainsad EU tüübikinnitust omavad kümblustünni haagised.

Ehitame Teile Koriks 1600 L kümblustünni haagisele. Komplektis sisalduvad mitmed lisatarvikud, mis muudavad selle ratastel kümblustünni kasutamise suurepäraseks elamuseks. Kümblustünn haagisel sobib nii rentimiseks kui ka suvilasse.Komplekt sisaldab: klaasplastsisu, aluskarkass, 37 kW välisahi (roos..
Hind alates  5 690.00 €
Ehitame Teile Koriks 1650 L kümblustünni haagisele. Komplektis sisalduvad mitmed lisatarvikud, mis muudavad selle ratastel kümblustünni kasutamise suurepäraseks elamuseks. Kümblustünn haagisel sobib nii rentimiseks kui ka suvilasse.Komplekt sisaldab: klaasplastsisu, aluskarkass, 37 kW välisahi (roos..
Hind alates  5 986.00 €
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)