Menüü
Ostukorv

Elektriküttega kümblustünnid

Kui otsid kompromissi kümblustünni mõnude ja kütmisega seotud pingutuse vahel, siis oleme leidnud sulle väärilise paarilise  elektriküttega kümblustünn!  Elektriküttega kümblustünn on kümblustünnide VIP-klass, stiilne, elegantne ja vähe tööd nõudev kaaslane iga maja või suvila juurde. Nii saab näiteks kümblustünni kasutada ka kohtades, kus puukütte- ehk elava leegiga ahju pole lubatud kasutada. Lisaks hoiad kokku aega, tööd ja vaeva, mis muidu ahju kütmiseks kuluks. Keera ainult nuppu, varu pisut kannatust ning mõnus soe vesi ootab sind ja su külalisi aastaringselt. Elektriküttega kümblustünni saad valida kas klaasplastist või akrüülist sisuga  mõlemad on hügieenilised materjalid, mida on väga lihtne puhastada ja hooldada. Samuti on mõlema sisu eelis tavalise puidust kümblustünni ees see, et kümblustünnid on kohe kasutatavad – veepidavuse saavutamiseks ei ole vaja puitu pidevalt paisutada. Kasutusvalmis komplektis sisalduvad: akrüülist või klaasplastist sisu, 3 kW või 6 kW elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp (v.a mudel Koriks 1650 L), filtrisüsteem, filtripallid, trapp, aluskarkass, puitviimistlus. Tahad kümblustünni kasutada ka talvisel ajal või säästa kütmiseks kuluvat energiat? Siis soovitame juurde osta järgmised lisatarvikud: kümblustünni soojustus, filtrikapi soojustus ning kümblustünni soojustatud kaas. Mõistagi pakume moodsatele aegadele kohaselt ka kümblustünni digitaalse juhtimisega elektriküttesüsteemi, mis teeb kümblustünni kasutamise veelgi mõnusamaks ja mugavamaks. 
Kümblustünn Koriks 1100 L mahutab 1100 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 058.00 €
Kümblustünn Koriks 1000 L mahutab 1000 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 5-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 058.00 €
Kümblustünn Koriks 1500 L mahutab 1500 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 6-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 280.00 €
Kümblustünn Koriks 800 L mahutab 800 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 2-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, filtr..
Hind alates  1 801.00 €
Kümblustünn Koriks 2300 L mahutab 2300 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 10-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, ..
Hind alates  2 875.00 €
Kümblustünn Koriks 1400 L mahutab 1400 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 280.00 €
Kümblustünn Koriks 1700 L mahutab 1700 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 6-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 539.00 €
Kümblustünn Koriks 1650 L mahutab 1650 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 4–6-le inimesele. Kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: akrüülist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrisüsteem, filtripallid, trapp, aluskark..
Hind alates  2 691.00 €
Kümblustünn Koriks 1600 L mahutab 1600 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 8-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp (v.a mudel Koriks..
Hind alates  2 539.00 €
Kümblustünn Koriks 1200 L mahutab 1200 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 5-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Komplektis sisalduvad: klaasplastist sisu, elektrikütteseade koos tarvikutega, filtrikapp, filtrisüsteem, f..
Hind alates  2 058.00 €
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)