Menüü
Ostukorv

Meist

Koriks-Fiiber on tootnud klaasplastist tooteid juba aastast 1976 ning klaasplastist kümblustünne aastast 2008. Sellest asjast alates on ettevõte palju kasvanud ja arenenud, ettevõtte töötajate arv on 2008. aastaga võrreldes kümnekordistunud ning mitmel aastal (2014 ja 2016) on saadud oma kiire arengu tõttu ka Gaselli tiitel. Praegu oleme oma äärmiselt laia mudelivalikuga üks suurimaid kümblustünnide tootjaid Euroopas.

Tänu pidevale tootearendusele ja uute mudelite disainimisele on tootevalikus tänaseks päevaks 11 klaasplastist, üks polüetüleenist ja üks akrüülist kümblustünni mudel – kindlasti on see üks suurimaid mudelivalikuid Euroopas, mida üks tootja pakub. Praegu on akrüülsisuga kümblustünne tootevalikus küll vaid ainult üks, kuid kindlasti soovime just seda suunda lähiajal arendada. Lisaks oma mudelitele toodame allhanketööna eri kümblustünnide mudeleid mitmetele nimekatele kümblustünnide müüjatele põhjamaades. Teeme tootearenduse ja disaini vallas pidevalt tööd. Kasutame tootmisel vaid parima kvaliteediga materjale ning seepärast on kümblustünnid pika elueaga ja säilitavad hea väljanägemise paljudeks aastateks.

Valmistame kümblustünne vastavalt klientide soovidele ja vajadustele, lisaks valmiskomplektidele on meilt võimalik tellida ka kõiki komponente eraldi. Meie tootevalikusse kuulub lai valik mitmesugust lisavarustust, mis muudab kümblustünni kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks. Kaasaaegse varustusega kümblustünn hakkab nii mõneski mõttes pakkuma samasugust mugavust kui kümblustünnist kordades kallim õue-spaa.

Meie põhilisteks klientideks on nii edasimüüjad kui ka erakliendid mitmes Euroopa riigis, 70% toodangust ekspordime Soome, Rootsi, Norra, Taani, Hollandisse, Belgiasse, Rumeeniasse, Prantsusmaale ja Saksamaale. Tänu headele koostööpartneritele suudame pakkuda soodsat transporti üle terve Euroopa. Viimasel paaril aastal on Eestis müüdud toodangu osakaal märkimisväärselt kasvanud.

Kvaliteetsed tooted ja hea klienditeenindus on väga olulised väärtused, millest oma igapäevatöös lähtume. Meie eesmärk on pakkuda kõrgeimat kvaliteeti ning leida alati iga kliendi jaoks sobivaim lahendus. Kümblustünn ei ole kindlasti pelgalt toode, vaid hoopis midagi enamat – see võimaldab kasutajatel saada kümblemisest tõelist naudingut ning tõstab ühtlasi ka kinnisvara väärtust.

Koriks-Fiiber loob kvaliteeti ja meeleolu!