• et
  • fi
  • sv
  • en

Meist

Koriks-Fiiber on tootnud klaasplastist tooteid juba aastast 1976 ning klaasplastist kümblustünne aastast 2008. Sellest asjast alates on ettevõte palju kasvanud ja arenenud, ettevõtte töötajate arv on 10 aasta taguse ajaga võrreldes kümnekordistunud ning mitmel aastal on saadud oma kiire arengu tõttu ka Gaselli tiitel. Praegu oleme oma äärmiselt laia mudelivalikuga üks suurimaid kümblustünnide tootjaid põhjamaades.

Tänu pidevale tootearendusele ja uute mudelite disainimisele on tootevalikus tänaseks päevaks seitse klaasplastist ja neli puidust kümblustünni mudelit, üks polüetüleenist ja üks akrüülist kümblustünni mudel – kindlasti on see üks suurimaid mudelivalikuid Euroopas, mida üks tootja pakub. Praegu on akrüülsisuga kümblustünne tootevalikus küll vaid ainult üks mudel, kuid kindlasti soovime just seda suunda lähiajal arendada. Lisaks oma mudelitele toodame allhanketööna eri kümblustünnide mudeleid mitmetele nimekatele kümblustünnide müüjatele põhjamaades.

Valmistame kümblustünne vastavalt klientide soovidele ja vajadustele, lisaks valmiskomplektidele on meilt võimalik tellida ka kõiki komponente eraldi. Meie tootevalikusse kuulub lai valik mitmesugust lisavarustust, mis muudab kümblustünni kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks. Kaasaaegse varustusega kümblustünn hakkab nii mõneski mõttes pakkuma samasugust mugavust kui kümblustünnist kordades kallim õue-spa.

Teeme tootearenduse ja disaini vallas pidevalt tööd. Kasutame tootmisel vaid parima kvaliteediga materjale ning seepärast saame pakkuda oma kümblustünnide sisudele ja ahjudele ka kolmeaastast garantiid.

Meie põhilisteks klientideks on nii edasimüüjad kui ka erakliendid mitmes Euroopa riigis, 90% toodangust ekspordime Soome, Rootsi, Norra ja Taani. Tänu headele koostööpartneritele suudame pakkuda soodsat transporti üle terve Euroopa.
Kvaliteetsed tooted ja hea klienditeenindus on väga olulised väärtused, millest oma igapäevatöös lähtume. Meie eesmärk on pakkuda kõrgeimat kvaliteeti ning leida alati iga kliendi jaoks sobivaim lahendus. Kümblustünn ei ole kindlasti pelgalt toode, vaid hoopis midagi enamat – see võimaldab kasutajatel saada kümblemisest tõelist naudingut ning tõstab ühtlasi ka kinnisvara väärtust.

Koriks-Fiiber loob kvaliteeti ja meeleolu!

GÅVA TILL DIG!

Beställ ett pool set och du får som gåva en påse  pool-salt (25 kg)

BEKANTA DIG MED VÅR BADTUNNESORIMENT

Varje vecka publicerar vi ett fint specialerbjudande från vårt sortiment.
Beställ nyhetsbrevet och så får du alltid bland dom första erbjudandet till din postlåda.

Du har prenumererat på nyhetsbrevet

Det uppstod ett fel när du försökte skicka din begäran. Var god försök igen

Badtunna byggsats från badtunnaexpert will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.