Menüü
Ostukorv

Puuküttega kümblustünnid

Traditsiooniline, puuküttega kümblustünn

"Puuküttega kümblustünn on see kõikse ehedam kümblustünn", ütleb vana Tõstamaa rahvatarkus. Kui oled tõeline Soome sauna sõber, aga pole proovinud kümblustünni, siis soovitame kindlasti. Ei, see ei tähenda, et sa pead oma Soome sauna kümblustünni vastu välja vahetama. Vastupidi, sa ei kujuta ette, kui hästi need kaks teineteist täiendavad! Mis võiks olla parem idee seltskondlikuks koosviibimiseks kui ühe sauna asemel kaks! Kes soovib, teeb sutsakaid Soome saunas, teised veedavad mõnusalt aega kuumas kümblustünnis. Kõlab nagu mõnusa peo retsept, kas pole? Puuküttega kümblustünnid on enimlevinud kümblustünni tüüp. Isegi siis, kui oled harjunud elama keskküttega elamises, pole puuküttega kümblustünn midagi, millega üks saunasõber hakkama ei saaks. Varu ainult piisavalt kuivi küttepuid ja ongi korras. Samas ei ole kuum vesi ju üldse kohustuslik. Kuumadel suvepäevadel või peale saunatamist on eriti mõnus hoopis jahedasse kümblustünni sulpsatada. Meie tootevalikus on nii klaasplastist kui ka akrüülist sisuga kümblustünne, mis sobivad kahele kuni kümnele inimesele. Klaasplastist kümblustünnide puhul saab valida viie värvi seast, akrüülist kümblustünnidele pakume kahte värvitooni  hõbedane (Sterling Silver) ja tumehall (Pearl Shadow). Kõik puuküttega kümblustünnide komplektid sisaldavad kümblustünni sisu, välisahju koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud, voolikud, klambrid), trappi, aluskarkassi ja puitviimistlust. Sinu ülesandeks jääb vaid valida sobiv koht, varuda küttepuid ja ongi kõik  nagu nimigi ütleb, kütad ahju nagu saunas!  Lisaks valmiskomplektile on valikus ka rohkelt lisavarustust, mis kümblustünni hooldamise ja selles mõnulemise eriti lahedaks teeb. Telli lisaks kümblustünni kaas, mis aitab vee sodivabana hoida. Peatoed ja joogialused on absoluutne seltskonna lemmik. Aga ära ei tasu unustada ka filtrisüsteemi ja puhastusvahendeid.
Kümblustünn Koriks 1100 L mahutab 1100 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 4-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealumiiniu..
Hind alates  1 422.00 €
Kümblustünn Koriks 1500 L mahutab 1500 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealu..
Hind alates  1 595.00 €
Kümblustünn Koriks 1000 L mahutab 1000 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 5-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealu..
Hind alates  1 362.00 €
Kümblustünn Koriks 1800 L mahutab 1800 liitrit vett ning on mõeldud 8-le inimesele. Plastist (polüetüleenist) kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. 1800 L mudel valmistatakse koos plastist välisviimistlusega, mille võib soovi korral katta ka puitviimistlusega..
Hind alates  1 058.00 €
Kümblustünn Koriks 800 L mahutab 800 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 2-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealumiiniu..
Hind alates  1 097.00 €
Kümblustünn Koriks 1650 L mahutab 1650 L vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-6-le inimesele. Akrüülist kümblustünni sisu on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kümblustünni sisu värvitoon on Sterling Silver. Kasutusvalmis komplekt sisaldab: akrüülist sisu, välisahi koos t..
Hind alates  2 130.00 €
2023 aasta alguses lisandus meie tootevalikusse teadaolevalt maailma suurim kümblustünn. Kümblustünn on 3,49m läbimõõduga ja varustatud kahe 50kW-se ahjuga. Kümblustünn on ehitatud immutatud puidust terrassile. Kümblustünni mahub korraga istuma kuni 20 inimest.  Tänu kahele eriti võimsale ahjul..
Hind alates  12 480.00 €
Kümblustünn Koriks 2300 L mahutab 2300 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 10-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, mereal..
Hind alates  2 224.00 €
Kümblustünn Koriks 1400 L mahutab 1400 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 4-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, mereal..
Hind alates  1 595.00 €
Kümblustünn Koriks 1700 L mahutab 1700 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealu..
Hind alates  1 834.00 €
Kümblustünn Koriks 600 L mahutab 600 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kahele inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealumiin..
Hind alates  1 052.00 €
Kümblustünn Koriks 1600 L mahutab 1600 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 8-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealu..
Hind alates  1 834.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 13 tootest (2 lehekülge)