• et
  • fi
  • sv
  • en

Hoiatus! Tegutsevad petturid

Meieni on jõudnud informatsioon, et Facebookis ja mõnedes teistes internetiportaalides tegutsevad petturid, kes müüvad kümblustünne alla turuhinna. Kahjuks on petturid viidanud Koriks.fi kodulehele ja üritanud jätta mulje nagu oleksid nad seotud Koriks-Fiiber OÜ-ga.

Skeem on neil järgmine – kümblustünni soovijale esitatakse ettemaksuarve ning peale selle tasumist enam müüjaga kontakti ei saada. Selliste kahtlaste kuulutuste korral palume teha kindlasti ettevõttele korralik taustakontroll enne, kui hakkate kuhugi ülekannet tegema. Kontrollige, kas ettemaksuarvel olev firma nimi on sama nagu kodulehel, mille toodetele nad viitavad. Kui teil on kahtlus, et olete pettuse ohvriks langendud, siis teavitage sellest viivitamatult politseid!

Koriks-Fiiber OÜ meeskond

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.