• et
  • fi
  • sv
  • en

KORIKSI NÄDALAPAKKUMINE!

Tutvustame nüüdsest igal reedel üht meie toodet, millele kehtib nädala jooksul tellides ÜLISUUR ALLAHINDLUS. Hakka kindlasti meie jälgijaks nii Facebookis kui ka Instagramis, et saaksid alati nädalapakkumisest osa.

Järgmisena on pakkumises filtrisüsteem (skimmer), mille tutvumishind on vaid 120 eurot (tavahind 170.-). Pakkumine kehtib 06.12–13.12.2019. Vaata videost, kui lihtne seda filtrisüsteemi kasutada on!
Tegemist on väga lihtsa ja kompaktse filtriga, mis riputatakse kümblustünni serva külge. Filtreerimistsükli pikkus võib olenevalt vee kvaliteedist olla 0,5–2 tundi, filtri võimsus on 4000 L tunnis.
Meie filtri kinnitus sobib enamikule kümblustünnidest ning seda tüüpi kinnitusega saab filtreerimise ajal kümblustünnil ka kaant peal hoida. See toode on ideaalne jõulukink igale kümblustünni omanikule!

Lisainfo ja tellimine: info@koriks.ee

Püsi meiega nii Facebookis kui ka Instagramis ja saad uue pakkumise igal reedel!

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.