• et
  • fi
  • sv
  • en

KORIKSI NÄDALAPAKKUMINE!

Oleme tutvustanud igal reedel üht meie toodet, millele on kehtinud nädala jooksul tellides ÜLISUUR ALLAHINDLUS. Edaspidi hakkame nädalapakkumisi tegema kolmapäeviti. Hakka kindlasti meie jälgijaks nii Facebookis kui ka Instagramis, et saaksid alati nädalapakkumisest osa.

Oleme nüüdseks tutvustanud kõiki kasutusvalmis komplekte ja jätkame terrassikomplektidega. Terrassikomplekt sobib terrassi sisse paigaldamiseks ning sisaldab klaasplastist sisu (tumesinine/helesinine/tumehall/helehall/valge), immutatud puidust aluskarkassi, välis- või siseahju ja trappi. 
 
Esimesena on pakkumises tutvumishinnaga 800 L kümblustünni terrassikomplekt. Tegemist on meie kõige väiksema mudeliga ja see on mõeldud kahele inimesele. Kümblustünni mõõtmed on 1,16 x 1,67 m. Tutvu lisavarustusega siin:
https://koriks.ee/kumblustunnid/kumblustunn-koriks-800-l/kumblustunn-terrassi-sisse/

Pakkumine kehtib 14.–21.02.2020 ja hinnad on järgmised:

  • 800 L kümblustünni terrassikomplekt 25 kW-se välisahjuga 810 eurot (tavahind 1056.-)
  • 800 L kümblustünni terrassikomplekt 30 kW-se välisahjuga 954 eurot (tavahind 1216.-)

Kui vormistada tellimus ajavahemikus 14.02–21.02.2020, saab TASUTA KAASA sädemepüüdja ahju korstnale, termomeetri ja Kiilto puhastusvahendi.

Lisainfo ja tellimine: info@koriks.ee

Püsi meiega nii Facebookis kui ka Instagramis ja saad uue pakkumise igal reedel!

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.