• et
  • fi
  • sv
  • en

KORIKSI NÄDALAPAKKUMINE!

Tutvustame nüüdsest igal reedel üht meie toodet, millele kehtib nädala jooksul tellides ÜLISUUR ALLAHINDLUS. Hakka kindlasti meie jälgijaks nii Facebookis kui ka Instagramis, et saaksid alati nädalapakkumisest osa.

Järgmisena on pakkumises tutvumishinnaga 1700 L kümblustünni kasutusvalmis komplekt. Pakkumine kehtib 24.–31.01.2020 ja hinnad on järgmised:

  • 1700 L kümblustünni kasutusvalmis komplekt 25 kW-se välisahjuga 1440.- (tavahind 1867.-)
  • 1700 L kümblustünni kasutusvalmis komplekt 30 kW-se välisahjuga 1580.- (tavahind 2027.-)

Kui vormistada tellimus ajavahemikus 24.–31.01.2020, saab TASUTA KAASA sädemepüüdja ahju korstnale, termomeetri ja Kiilto puhastusvahendi.

Kasutusvalmis komplekt sisaldab: klaasplastist sisu (tumesinine/helesinine/tumehall/helehall/valge), aluskarkass, õlitatud puitviimistlus, 25/30 kW välisahi koos tarvikutega, trapp.

1700 L kümblustünni mõõtmed on 2,0 x 2,4 m ja see on mõeldud kasutamiseks kuni 6 inimesele. Tegemist on populaarse peremudeliga just tänu laiale astmele kümblustünni sees, mida lapsed saavad istmena kasutada. Tutvu lisavarustusega siin: https://koriks.ee/kumblustunnid/kumblustunn-koriks-1700-l/kasutusvalmis-komplekt/

Lisainfo ja tellimine: info@koriks.ee

Püsi meiega nii Facebookis kui ka Instagramis ja saad uue pakkumise igal reedel!

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.