• et
  • fi
  • sv
  • en

Külasta meie uut kodulehte ja võid võita 700-eurose kinkekaardi

Külasta meie uut kodulehte ja võid võita 700-eurose kinkekaardi! Loe lisa allpool.

 

Meil on valminud uus veebileht ja soovime seda ka oma sõpradega jagada! Leht asub ikka vanal tuttaval aadressil www.koriks.ee, kuid täiesti uues kuues. Lisaks meie kena veebilehega tutvumisele on Sul võimalus võita 700-eurone kinkekaart, mille abil saad meilt osta endale sobiva kümblustünni 700 eurot tavahinnast soodsamalt. Kui Sul juba kümblustünn olemas on, saad tellida selle summa väärtuses vajalikku lisavarustust.

Loosimises osalemiseks:
1) vajuta Koriks-Fiiberi fännilehel Meeldib;
2) jaga seda postitust avalikult;
3) kirjuta postituse alla kommentaariks „Uusaastakink“.

Kui täidad kõik 3 tingimust, ongi sul võimalus võita 700-eurone kinkekaart, mille loosime välja 08.01.2018. Võitjaga võtame ühendust. Kui Sa ise just sellist uusaastakinki ei vaja, saad kinkekaardi mõnele lähedasele inimesele kinkida, kes juba ammu kümblustünnist unistanud on. Head loosiõnne ja rahulikku jõuluaega!

Liigu edasi Facebooki: 

Küsi nõu: +372 6596 442     Kirjuta: info@koriks.ee     

KINGITUS!

Telli kümblustünni komplekt ja saa kingituseks kott basseinisoola (25kg) TASUTA

KÜMBLUSTÜNNIDEGA TUTVUMA

Teeme iga nädal mõnusa eripakkumise mõnele tootele. Liitu meie uudiskirjaga ja oled alati esimeste seas, kes pakkumise omale mugavalt postkasti saab

Olete edukalt uudiskirja tellinud

Ilmnes viga. Palun proovi uuesti.

KORIKS-FIIBER will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.