Menüü
Ostukorv

Kohaletoimetamine

Kümblustünnide ja tarvikute transport

Kümblustünnid transpordime klientidele koostöös pikaaegsetest partneritest transpordiettevõtetega. Kümblustünni transporditakse üldjuhul tagaluuktõstukiga autoga ja pakituna külili kaubaalusele. Sellise transpordilahenduse korral peate arvestama, et mahalaadimine toimub tänaval ning kümblustünn laetakse maha auto kõrvale. Kuna tagaluuktõstukiga veokid on suured ja rasked, siis ei pruugi need saada teile aeda sisse sõita.

Kui teil on soov tellida transport kraanaga autoga, siis tuleb soovist teavitada meie müügispetsialisti, kes annab teile vastava ettevõtte kontaktid, et saaksite veo ja maksumuse omavahel kokku leppida. Suure kraanaga on võimalik kümblustünn tõsta isegi üle maja või siis kuni 20 m kaugusele autost. Kraanaga auto puhul tuleb aga arvestada, et tegemist on eriveoga, ja selle maksumus võib olla kordades kallim kui tavavedu.

Alati on võimalus tulla kümblustünnile ise järele, näiteks järelhaagise või mõne muu sobiliku transpordivahendiga. Sellisel juhul hoiate kokku transpordikulu, mis võib vahel olla üsna suur. Vajaduse korral saame kerghaagist (ei vaja eraldi lube) teile laenata. Kui olete otsustanud, et tulete ise kümblustünnile järele, siis andke sellest teada juba tellimust esitades. Siis teame kümblustünni sobivalt pakkida.

Väiksemat lisavarustust saadame kulleriga või siis pakiautomaatidesse (vaid Eestis ja Soomes) ning alati on võimalus ka ise järele tulla.