Menüü
Ostukorv

Lisavarustus

Elektriküte paigaldatakse filtrisüsteemiga samasse ringlusesse. Elektrikütet võib kasutada lisaks puuküttega ahjule (soovitud veetemperatuuri hoidmiseks) või ka ainukese eraldiseisva küttelahendusena. Kümblustünni litraažist olenevalt saab valida 3 kW, 6 kW ja 6 kW võimsusega küttekehade vahel...
Hind alates  171.00 €
Ahju veesärgi kork. Kasutamine vastavalt ahju manuaalile...
Hind alates  9.00 €
Tuharest ahju sisemusse paigaldamiseks...
Hind alates  11.00 €
Ahju uksehingede määrimine aitab hingedel paremini liikuda, väldib nende kinni roostetamist, pikendab nende eluiga ning kaotab krigisevad helid...
Hind alates  10.00 €
Basseinikahvaga on  võimalik vee pinnalt putukaid, puulehti ja muud sodi eemaldada. Võimalik on juurde osta vars...
Hind alates  7.00 €
Basseinisool aitab hoida vee puhtana. Soolaga desinfitseerimine eemaldab veest patogeenilised mikroorganismid nagu bakterid ja viirused ning pärsib vetikate teket. Samuti pehmendab sool karedat vett, vältides seeläbi lubisette ladestumist kümblustünni pinnale. Ühtlasi muudab sool vee selgemaks ning ..
Hind alates  25.00 €
MIS ON DUTRIONDutrion on paljudes maades laialdast heakskiitu pälvinud tõhus desinfitseerimisvahend, millel on parimad uue põlvkonna desinfitseerimisomadused. Duka Production pakub uuenduslikku desinfitseerimistehnoloogiat Dutrioni kiiresti lahustuvate tablettide näol, mille abil saab kiiresti v..
Hind alates  54.00 €
Elektriküttekomplekt Swim&Fun 3kW on soodsa hinnaga ja lihtne komplekt. Komplekt sisaldab 3kW kütteseadet, 250W taimeriga sirkulatsioonipumpa, filerseadet, filtripalle, läbiviike, voolikuid ja klambreid. Seadmete tootja: Swim&Fun. Kõik seadmed ühe faasilised(230v) ja on pistikutega. Kümblust..
Hind alates  518.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Nano SPA 3kW on töökindla ja titaan küttekehaga kütteseadmega komplekt. Komplekt sisaldab 3kW Elecro Nano SPA kütteseadet, 250W taimeriga tsirkulatsioonipumpa, filterseadet, filtripalle, läbiviike, voolikuid ja klambreid . Seadmete tootja: Swim&Fun ja Elecro(UK tootja..
Hind alates  726.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Nano SPA 3kW plus  on töökindla ja titaan küttekehaga kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Komplekt sisaldab 3kW Elecro Nano SPA kütteseadet, 250W(ilma taimerita) tsirkulatsioonipumpa, spetsiaalselt taimerga elekt..
Hind alates  1 012.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Optima Compact 3kW on premium klassi kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Premium klassi Elecro Optima Copact kütteseade on varustatud LCD ekraaniga ja täielikult elektroonilisel juhitav. Võimalik juhtida wifi või blue..
Hind alates  1 793.00 €
Elektriküttekomplekt Elecro Optima Compact 6kW on võimsa premium klassi kütteseadmega komplekt ning lisaks on komplektis spetsiaalne elektrikilp kümblustünnidele. Premium klassi Elecro Optima Compact kütteseade on varustatud LCD ekraaniga ja täielikult elektroonilisel juhitav. Võimalik juhtida wifi ..
Hind alates  2 049.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 77 tootest (7 lehekülge)