Menüü
Ostukorv

Kasutusvalmis komplektid

Kasutusvalmis kümblustünnikomplekt 

Kasutusvalmis komplekt on mõeldud just neile, kes ei taha, ei jõua või ei viitsi ise pead murda selle üle, kuidas kokku panna üks korralik kümblustünnikomplekt. Aga kümblustünni tahaks oma maja või suvila juurde küll. Kümblustünn sobib iga sauna- või veesõbra varustusse, sest seda saab kasutada igal aastaajal. Ka siis, kui õues paugub krõbe pakane, on kümblustünnis mõnus aega veeta. Kujuta vaid ette, et vaatad aastavahetuse ilutulestikku, ise samal ajal kuumas vees elu nautides! Aga ka viimaste aastate tavatult kuumade suvede puhul on jahe vesi kümblustünnis lausa asendamatu. Kasutusvalmis komplekt sisaldab kõike vajalikku: klaasplastist või akrüülist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp ning merealumiiniumist ahi koos tarvikutega (2m korsten, läbiviigud, voolikud ja klambrid).  Sinu ülesandeks jääb valida sobiva suurusega komplekt ja tellida paigaldus. Kuldsete kätega meistrimehed saavad paigaldusega muidugi ka ise hakkama. Ongi kümblustünn olemas ja su uus muretu elu võib alata. Ühe "kõrvalnähuna" võib tekkida olukord, mil järsku kõik sõbrad tahavad muudkui sinu juures aega veeta. Aga mis teha, kümblustünn on lihtsalt nii lahe! Koriks-Fiiberi valikus on kümblustünnid vahemikus 800 liitrit kuni 2300 liitrit. 800-liitrisesse kümblustünni mahub mõnusalt istuma kaks inimest, 2300-liitrisesse aga lausa kuni kümme inimest. Mõistagi saab juurde soetada vajalikku lisavarustust nagu lisavalgustid, peatugi, trepp, kaas ja palju muud. 
Kümblustünn Koriks 2300 L mahutab 2300 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 10-le inimesele. Integreeritud ahjuga kümblustünn paistab silma oma kompaktsuse, väikese küttekulu ja kena välimuse poolest. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada...
Hind alates  3 118.00 €
Kümblustünn Koriks 1700 L mahutab 1700 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Integreeritud ahjuga kümblustünn paistab silma oma kompaktsuse, väikese küttekulu ja kena välimuse poolest. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. ..
Hind alates  2 728.00 €
Kümblustünn Koriks 1650 L mahutab 1650 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-6-le inimesele. Integreeritud ahjuga kümblustünn paistab silma oma kompaktsuse, väikese küttekulu ja kena välimuse poolest. Akrüülist kümblustünni sisu on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. K..
Hind alates  3 024.00 €
Kümblustünn Koriks 1500 L mahutab 1500 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Integreeritud ahjuga kümblustünn paistab silma oma kompaktsuse, väikese küttekulu ja kena välimuse poolest. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. ..
Hind alates  2 489.00 €
Kümblustünn Koriks 1600 L mahutab 1600 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 8-le inimesele. Integreeritud ahjuga kümblustünn paistab silma oma kompaktsuse, väikese küttekulu ja kena välimuse poolest. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. ..
Hind alates  2 728.00 €
Kümblustünn Koriks 1800 L mahutab 1800 liitrit vett ning on mõeldud 8-le inimesele. Plastist (polüetüleenist) kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. 1800 L mudel valmistatakse koos plastist välisviimistlusega, mille võib soovi korral katta ka puitviimistlusega..
Hind alates  1 058.00 €
Kümblustünn Koriks 800 L mahutab 800 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks 2-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealumiiniu..
Hind alates  1 097.00 €
Kümblustünn Koriks 1650 L mahutab 1650 L vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-6-le inimesele. Akrüülist kümblustünni sisu on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kümblustünni sisu värvitoon on Sterling Silver. Kasutusvalmis komplekt sisaldab: akrüülist sisu, välisahi koos t..
Hind alates  2 130.00 €
2023 aasta alguses lisandus meie tootevalikusse teadaolevalt maailma suurim kümblustünn. Kümblustünn on 3,49m läbimõõduga ja varustatud kahe 50kW-se ahjuga. Kümblustünn on ehitatud immutatud puidust terrassile. Kümblustünni mahub korraga istuma kuni 20 inimest.  Tänu kahele eriti võimsale ahjul..
Hind alates  12 480.00 €
Kümblustünn Koriks 2300 L mahutab 2300 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 10-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, mereal..
Hind alates  2 224.00 €
Kümblustünn Koriks 600 L mahutab 600 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kahele inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealumiin..
Hind alates  1 052.00 €
Kümblustünn Koriks 1700 L mahutab 1700 liitrit vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Klaasplastist kümblustünn on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kasutusvalmis komplekt sisaldab järgmist: klaasplastist sisu, aluskarkass, puitviimistlus, trapp, merealu..
Hind alates  1 834.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 20 tootest (2 lehekülge)