Menüü
Ostukorv

Terrassi sisse uputatavad kümblustünnid

Kui oled üks neist õnnelikest, kellel on võimalus kasutada suurt terrassi, aga toolidest-laudadest ja terrassil päevitamisest jääb väheks, siis meil on pakkuda terrassi jaoks eriti ägedat lisategevust. Kuidas oleks, kui paigaldaks terrassi sisse hoopis kümblustünni? Jah, see on võimalik ja siin samas Eestis! Enam ei pea pead vaevama, kuhu palava suveilma eest varju pugeda, või kuidas sumedatel suveõhtutel aega veeta. Kümblustünn on garanteeritult iga seltskonna täht. Uputatav kümblustünn ehk nn terrassipakett sisaldab kümblustünni klaasplastsisu ning kõike vajalikku selleks, et kümblustünn edukalt terrassi sisse paigaldada. See tähendab, et koos kümblustünniga tuleb kaasa immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud, voolikud ja klambrid). Mõistagi on komplektis ka klaasplastsisu ise. Uputatavaid kümblustünne on saadaval viies värvitoonis: tumesinine (RAL5010), helesinine (RAL5024), hall (RAL7015), helehall (RAL7035) või valge (RAL9003). Sobiva värvi peaks leidma iga kümblustünnihuviline. Kõigil meie klaasplastsisudel ja ahjudel on pikk eluiga, seega on uputatav kümblustünn pikaajaline muretu investeering. Lihtsalt paigalda ja naudi kasvõi iga päev. Uputatavaid kümblustünne on saadaval kolmeteistkümnes erinevas suuruses, alates kahele inimesele sobivast 800 L kümblustünnist kuni kümneliikmelisele seltskonnale sobiva 2300 L kümblustünniga, lisaks veel eri suuruses basseinid. Muide, kas teadsid, et üks stiilne kümblustünn võib tõsta ka su kinnisvara väärtust müügihetkel? 
See klaasplastist bassein mahutab 11 000 L vett. Basseini võib täielikult maa või terrassi sisse uputada, või kasutada maapealse variandina. Basseinivett soojendatakse 60 kW puuküttega basseiniahjuga. Pakume basseini külge paigaldamiseks filtri- ja elektriküttesüsteemi ning muud lisavarustust (vt al..
Hind alates  3 139.00 €
Minibassein Koriks 3500 L sobib kasutamiseks terrassi või pinnasesse uputatuna väikese basseinina. Ideaalne pärast sauna karastavaks supluseks. Basseini viimistlus ei ole kõrgläikega.Pikkus: 2500 mmLaius: 1800 mmKõrgus: 1600 mmKaal: 150 kg..
Hind alates  2 131.00 €
Kümblustünn mahutab 2300 L vett ning on mõeldud kasutamiseks 10-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud,..
Hind alates  1 564.00 €
Kümblustünn mahutab 1700 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbivii..
Hind alates  1 343.00 €
Kümblustünn mahutab 600 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 2-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud,..
Hind alates  695.00 €
Kümblustünn mahutab 1600 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 8-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbivii..
Hind alates  1 343.00 €
Kümblustünn mahutab 1200 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 5-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbivii..
Hind alates  940.00 €
Kümblustünn mahutab 1100 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 4-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, siseahj..
Hind alates  1 000.00 €
Kümblustünn mahutab 1000 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 5-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbivii..
Hind alates  940.00 €
Kümblustünn mahutab 1500 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 6-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbivii..
Hind alates  1 136.00 €
Kümblustünn mahutab 800 L vett ning on mõeldud kasutamiseks kuni 2-le inimesele. Terrassikomplektis on kõik vajalik selleks, et kümblustünn terrassi sisse ehitada. Terrassikomplekt sisaldab järgmist: klaasplastsisu, immutatud puidust aluskarkass, trapp, ahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud,..
Hind alates  740.00 €
Kümblustünn Koriks 1650 L mahutab 1650 L vett ning on mõeldud kasutamiseks 4-6-le inimesele. Akrüülist kümblustünni sisu on hügieeniline ning seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Terrassikomplekt sisaldab: akrüülist sisu, välisahi koos tarvikutega (2 m korsten, läbiviigud, voolikud, klambrid),..
Hind alates  1 465.00 €
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)